Ti mit örököltetek szüleitektől? Szemszínt, arcformát? Esetleg a frizurát vagy a mosolyt? A most következő hőseink válasza igen, az előbb feltett összes kérdésre.. Alapjában véve nem meglepő, ha az ember hasonlít a hozzátartozóira, ám most ennél többről van szó. Ők nem csak szimpla testi jellegzetességeket örököltek szüleiktől, hanem olykor szó szerint azok mini-másolataik lettek.
Én és a lányom

Anyukám és a bátyám, majd én és a lányom

Én (33) és a lányom (15)

Nem csak a frizura egyezik..

Mindketten két évesen

1989 és 2019

Sokszor hallottam már, hogy mennyire hasonlítok anyára..

Anya – lánya öt évesen

A fiam és én – ő balra, én jobbra

Ugyanabban a korban

Az öt éves én és a három éves fiam

A legfiatalabb lányom és a nyolc éves én

Akkor hét éves voltam, a fiam meg most hat

Nyolc évesen ’82-ben és a lányom szintén nyolc évesen ’18-ban

A férjem és a lányunk

A lányom az én doppelgänger-em!

Nem esett messze az alma..
