Minden szülő legfontosabb feladata, hogy mindenből a legjobbat adják meg a gyerekeknek. Az édesapák (átlagosan) kicsit lazábbak, és mókásabban kezelik a gyereknevelés kihívásait. Persze, ez nem jelenti azt, hogy az ő szívük ne olvadna meg, sőt! A most következő hőseink megosztották azokat a pillanatokat, mikor a gyerekeiknek hála örömkönnyek szöktek a szemeikbe!
A legelső fogása!

100 év után a lányom az első lány a családban!

A lehető legjobb pillanatban nyomtam rá a rögzítésre!

Egybeöltözve

A fiam és a kutyánk „sátraznak“

Mesét néztünk, mikor megfogta a kezem

Az ilyen pillanatokat imádom!

Először jártunk állatkertben!

Imádom őket!

Az ilyen kis gesztusokat nem lehet megvenni!

Nagyon nem akarta, hogy elmennyek dolgozni..

Kinek kell borotva, mikor van egy bébi a lakásban?!

Reggelek.

Apaság a maximumon!

Összeraktuk az első bicaját!
