A hosszú és boldog házasság titka nem feltétlenül az, hogy soha ne veszekedjünk a kedvesünkkel. A veszekedés természetes, elvégre az érveink ütköztetésekor, sokszor nem sikerül egyhangúan megállapodnunk a kedvesünkkel. Éppen ezért sokkal inkább lehet talán az a nagy titok, hogy ha veszekszünk is esetleg, akkor is képesek legyünk megbeszélni és megbocsájtani később, illetve belekalkulálni a kapcsolatunkba, hogy bizony nem vagyunk egyformák. A most következő párok is tisztában vannak ezzel hiszen ők is már sokat látott, régi motorosok a ,,szakmában”…?
Ravasz célozgatás…?

De türelmetlen valaki…

Régi szép idők…

Bátor találgatás…?

Van, ami nem várhat…

Úgyis az lesz, amit a feleség akar…??

Férfiak…egyszerre tudnak idióták és romantikusak is lenni…

Már késő…?

Fontos, hogy elfogadjuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk…

Cseles…??

Férfiak…?

Van amikor ez a csel már nem annyira működik…??
