Drágám, milyen pózt…



Szabó úr a héten már harmadszorra késik el a munkahelyéről. Balszerencséjére a főnöke már az íróasztalánál várja: – Na, kolléga mondjon valami hihető mentséget a késésre! – mondja a főnök. – Elnézést kérek a késésért, de nagyon meredek reggelem volt.…






Nem csak hogy kinyitották, de olyan mondatok hagyták el a gyerekek száját, amiket a szüleik egy életre megjegyeztek. Dehát a gyerekszáj már csak ilyen. Olykor humorforrás a szülők számára, máskor pedig fejtörést okoz nekik. 12. Az 5 éves kislányom odajött…

